• Naším poslaním je formovať dieťa zorientované v živote, sprevádzať ho na ceste za vzdelaním a rozvíjať jeho talent, zodpovednosť, záujmy a odvahu.
    • 2% z dane
    • Sledujte dianie v našej škole. Dozviete sa o súťažiach, výsledkoch našich žiakov a školských akciách.
    • Moderné učebne
    • V našej škole pracujeme v moderne vybavených odborných učebniach.
    • Moderné učebne
    • V našej škole pracujeme v moderne vybavených odborných učebniach
    • Príjemné prostredie
    • Usilovne pracujeme na vzhľade našich školských priestorov tak, aby sa naši žiaci v škole cítili príjemne a vždy boli naladení na vyučovanie.

VEĽKONOČNÉ PRÁZDNINY

v termíne od 28.3. do 2.4. 2024

Začiatok vyučovania po prázdninách - streda 3. apríla 2024

• Exkurzia Sereď-Trnava

Cesta po histórii nie je len o získavaní vedomostí, ale aj o pochopení a uznaní minulosti, ktorá ovplyvňuje naše súčasné a budúce rozhodnutia. Aj preto sme so žiakmi 8. ročníka navštívili Múzeum holokaustu v Seredi. Návšteva tohto múzea bola pre našich žiakov zážitkom, ktorý v nich zanechal hlboký dojem.

• Konečne na lyžiach

I napriek nedostatku snehu v mnohých lyžiarskych strediskách na Slovensku, sa aj v tomto školskom roku žiaci 7. ročníka zúčastnili pobytového lyžiarskeho kurzu. Za miesto konania sme si tento rok opäť zvolili SKI Tále a jeden deň sme spoznávali aj lyžiarske svahy a lanovky v lyžiarskom stredisku JASNÁ. Kurzu sa zúčastnilo 90 žiakov v dvoch turnusoch.

• Knižné rande naslepo

Ešte vo februári sme vyhlásili súťaž Knižné rande naslepo, ktorá sa v týchto dňoch dočkala vyhodnotenia. V deň Valentína sme v našej Otvorenej študovni privítali vášnivé čitateľky a čitateľov. Ich úlohou bolo nevyberať knihu podľa obalu, ale na základe niekoľkých vetičiek vybratých z konkrétnych kníh.

Štvrtok 28. 3. 2024