• Kniha za úsmev

• Pred budovou školy práve prebieha zber papiera, pri ktorom bol objavený poklad-množstvo zaujímavých kníh. Deti si pre seba či svojho blízkeho mohli vybrať ľubovoľný žáner. Každú knihu sme vymenili za úsmev.

• Olympiáda z angličtiny

• V máji sa uskutočnila olympiáda z anglického jazyka tretieho a štvrtého ročníka. Dvaja najúspešnejší riešitelia testu z každej triedy postúpili z triedneho do školského kola. V školskom kole súťažilo 8 tretiakov a 10 štvrtákov.

V ústnej časti súťažiaci prezentovali svoje vedomosti z čítania neznámeho textu, konverzácie a rozprávania na vyžrebovanú tému.

Porota udelila v 3. ročníku 1. miesto Laure Greškovej, 2. miesto Laure Pupišovej a na 3. mieste sa umiestnila Olivia Bagi. Cenu poroty získala Michaela Gordanová.

V štvrtom ročníku sa na 1. mieste umiestnil Andrej Filín, 2. miesto porota udelila žiačke Nelly Ocharovichovej a 3. miesto získal Tobias Sojka. Z Ceny poroty sa tešil Jakub Hutka.

Všetkým blahoželáme a prajeme aj v budúcnosti veľa úspechov.

Mgr. Leona Magicová