• Ukončené projekty

• Ukončené projekty, do ktorých bola škola zapojená v predchádzajúcich rokoch:

• AKTIVIZUJÚCE METÓDY VO VÝCHOVE

MPC – Moderné vzdelávanie pre vedomostnú spoločnosť AMV

(Zameranie na zmenu foriem a metód výchovy s prihliadnutím na vnímanie a myslenie súčasných detí

a mládeže s využívaním nových informačných a komunikačných technológií.)

• PROFESIJNÝ A KARIÉROVÝ RAST PEDAGOGICKÝCH ZAMESTNANCOV

Národný projekt

(Vytvoriť efektívny systém ďalšieho vzdelávania pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov škôl a školských zariadení s dôrazom na rozvoj kľúčových kompetencií.)

• INFORMATIZÁCIA PRE ZÁKLADNÉ ŠKOLY – Rozvoj informatizácie regionálneho školstva

​          Národný projekt - Ústav informácií a prognóz školstva

(Modernizácia vzdelávacieho procesu s cieľom skvalitniť pripravenosť žiakov končiacich predprimárne, primárne a sekundárne vzdelávanie; implementácia vybraných elektronických služieb, vytvorenie elektronickej podpory pre procesy vzdelávacieho systému regionálneho školstva, moderného vyučovania a digitálnej triedy.)

• Vzdelávanie učiteľov základných škôl v oblasti cudzích jazykov v súvislosti s Koncepciou vyučovania cudzích jazykov na základných a stredných školách

Projekt ŠPÚ

(Zabezpečenie kvalifikovaných pedagogických zamestnancov cudzích jazykov na 1. stupni ZŠ a prispieť k premene tradičnej školy na modernú.)

• Ďalšie vzdelávanie učiteľov základných škôl v predmete informatika

ŠPÚ aktivity projektu DVUI

(Navrhnúť, vyvinúť a realizovať moderné ďalšie vzdelávanie učiteľov informatiky a informatickej výchovy na ZŠ a SŠ, podporované digitálnymi technológiami.)

• Modernizácia vzdelávacieho procesu na základných školách

ÚIPŠ – Ústav informácií a prognóz školstva

(Získanie digitálnych kompetencií a rozšírenie odbornej  moderných pripravenosti v oblasti využívania IKT na rozvoj poznania vo vyučovacích predmetoch.)