• Krúžky

        • Základná škola, Spojová 14, 97404 Banská Bystrica

           KRÚŽKY V ŠKOLSKOM ROKU 2021/2022

          UPOZORNENIE: Krúžková činnosť v školskom roku 2021/2022 bude prebiehať v závslosti od aktuálnej pandemickej situácie COVID - atomatu pre školy vydaným MŠVVaŠ - prezenčnou alebo dištančnou(online) formou, o čom budeme rodičov vopred informovať.

           

          NÁZOV KRÚŽKU/ ZÁUJMOVÉHO ÚTVARU

          VEDÚCI KRÚŽKU

          TERMÍN – DEŇ A ČAS KRÚŽKOVEJ ČINNOSTI

          1

          DFS - DUPKÁČIK

          Mgr. V. Potančoková

          Utorok, Streda, Štvrtok: 14:00 – 15:30

          2

          DFS - DUPKÁČIK

          PaedDr. D. Orságová

          Utorok, Štvrtok: 14:00 – 15:30

          3

          Florbalový krúžok -

          3. - 4. ročník

          Mgr. M. Romanovský

          Utorok: 14:00 – 15:30

          4

          Florbalový krúžok -

          3. - 4. ročník

          Mgr. I. Žilovcová

          Utorok: 14:00 – 15:30

          5

          Florbalový krúžok –

          II. stupeň

          Mgr. J. Lupták

          Streda: 14:00 – 15:30

          6

          Futbalový krúžok  1. - 2. ročník

          Mgr. F. Koctúr

          Štvrtok: 14:00 – 15:30

          7

          Futbalový krúžok  1. - 2. ročník

          PaedDr. A. Niklová

          Štvrtok: 14:00 – 15:30

          8

          KARATE - Dukla 1. - 2. ročník

          Mgr. Majer

          Streda: 15:00 – 16:30

          9

          Informatika hrou – LEGO

          Mgr. S. Úradníková

          Utorok: 14:00 – 15:30

          10

          Informatika hrou 4. – 9. roč.

          Mgr. E. Gabčo

          Utorok: 14:00 – 15:30

          11

          Matematický krúžok - 9. ročník

          PaedDr. E. Ondrušová

          Štvrtok: 14:00 – 15:30

          12

          Programovanie hier – 2. stupeň

          Mgr. P. Polonec

          Streda: 14:00 – 15:30

          13

          Spievame a tancujeme 1. - 4. roč.

          Mgr. Z. Majerčiaková

          Štvrtok: 14:00 – 15:30

          14

          Spievame a tancujeme 1. - 4. roč.

          Mgr. Plavcová

          Štvrtok: 14:00 – 15:30

          15

          Volejbalový krúžok – ŠVK TATRAN BB

          Ing. R. Štrbavý

          Pondelok: 16:00 – 17:30

          16

          Vybíjaná  5. – 7. ročník

          Mgr. Z. Kubaská

          Pondelok: 14:00 – 15:30

          17

          Nebojme sa MONITORU - SJL

          Mgr. Z. Birmonová

          Štvrtok: 14:00 – 15:30

          18

          Príprava na T9 - MAT

          Mgr. Krajanová

          Utorok: 14:00 – 15:30

          19

          Bystré hlavičky – 3. – 4. ročník

          PaedDr. L. Vincová

          Streda: 14:00 – 15:30

          20

          Produktívne zručnosti v ANJ

          Mgr. T. Slávik

          Utorok: 14:00 – 15:30