• Týždeň spojováckej rodiny

15. májový deň patrí každoročne rodine a jej posolstvu: láska, istota, pomoc, spolupatričnosť, či zodpovednosť. Tieto hodnoty sú pre deti ako pomyselné základy domu, na ktorých vieme spolu s Vami, rodičmi, stavať. Práve preto sme sa rozhodli celý tretí májový týždeň venovať aktivitám s rodinou v škole. Rodičia, starí rodičia, príďte v týždni od 13.5. do 17.5. do školy a podeľte sa s nami o svoje skúsenosti, zručnosti, či zážitky!

Súčasťou rodiny je aj jej ochrana a zdravie. Práve v tejto súvislosti je krv tou najvzácnejšou tekutinou, s ktorou sa vieme podeliť, darovať ju. Môžete tak urobiť v priebehu tohto týždňa v Národnej transfúznej stanici v Banskej Bystrici.

• Pondelok odštartujeme športom. Naši mladí futbalisti si spolu so svojimi otcami môžu splniť sen a zahrať si futbal s Marekom Hamšíkom. Počas tohto dňa je pre žiakov pripravený volejbalový a basketbalový turnaj, džudo, či atletika s profesionálmi - rodičmi našich žiakov. Zašportovať si s mladšími žiakmi prídu naši známi olympionici Nasťa Kuzmina a Matej Tóth.
          • Utorok venujeme umeleckým aktivitám. Rodičia, príďte do našich tried a podeľte sa so svojimi remeselnými či umeleckými zručnosťami!
          • V stredu, 15. mája 2024, Vás o 16:00 hod. srdečne pozývame na slávnostnú akadémiu, na ktorej vystúpia naši žiaci spolu s rodičmi, starými rodičmi a pedagógmi. Spoločným spevom a tancom chceme upozorniť na dôležitosť spolupráce rodiny a školy, osláviť hodnotu rodiny. Dobrovoľným vstupným podporíte náš charitatívny cieľ – vyzbierané finančné prostriedky venujeme vybranej rodine.
          • Piatkovú pohodu si spolu s Vami, rodičmi, vychutnáme na spoločných hodinách s triednymi učiteľmi, pri spoločenských hrách, či spoločnom čítaní s pani vychovávateľkami.

Všetci ste srdečne vítaní a tešíme sa na vás!