• OZNAM - pre rodičov budúcich prvákov

Predaj čipov na stravovanie v školskej jedálni pre budúcich prvákov bude prebiehať v nasledovných termínoch:

9.7. - 17.7.2020          od 8,00 hod. - 14,00 hod.

24.8.-28.8.2020          od 8,00 hod. - 15,00 hod.

Mimo uvedeného termínu po dohode na tel.čísle 048/4134717

Prosím rodičov,aby si zakúpenie čipu nenechávali na posledný deň, pretože prevod platby cez účet trvá cca 2 - 3 dni.

• ROK DIVADLA

ROK DIVADLA POKRAČUJE!

A predsa sme sa znovu stretli!....

....Divadelníci z Bábkového divadla na Rázcestí a žiaci 3.E. 25.júna sme v rámci projektu ROK DIVADLA navštívili naše bábkové divadlo a boli sme prví, ktorí vrámci predpremiéry mali možnosť vidieť predstavenie „Výčiny slovenčiny“.

Deti sa zaujímavou formou dozvedeli historické súvislosti vzniku nášho spisovného jazyka. Boli tiež súčasťou predstavenia pri riešení slovných a pantomimických hádaniek. Jednoducho povedané.... výborne sa zabavili a veľa sa naučili.