Z organizačných dôvodov bude vo štvrtok - 28.9.2023 - vyučovanie upravené nasledovne:

• 1. stupeň –  vyučovanie končí 5.VH o 12:35 hod.
            • 2. stupeň –  vyučovanie končí 4.VH o 11:40 hod.

Činnosť ŠKD bude prebiehať v štandardnom režime.

• "Branné cvičenie" inak

• Žiaci II. stupňa si v piatok 8. 9. 2023 vyskúšali rôzne zručnosti, ktoré sú v ich praktickom živote dôležité. V rámci praktickej časti OŽZ si mohli vybrať menej náročnú či náročnejšiu trasu turistiky, kolieskové korčule, či pohybové aktivity s hudbou. Žiakov veľmi oslovila možnosť cykloturistiky, a tak sa zo Spojovej smerom na Vlkanovú vybral pelotón s viac než 110 žiakmi. S policajným sprievodom sa bezpečne dostali na cyklotrasu. Aj takýmto spôsobom v teréne sa snažíme učiť žiakov dopravnú výchovu, rešpektovať pravidlá cestnej premávky a zodpovedne sa správať na cestách.

• FS Dupkáčik v Taliansku

• Náš folklórny súbor Dupkáčik sa počas prázdnin v dňoch 5. 8. - 18. 08. 2023 zúčastnil Svetového folklórneho festivalu v Taliansku. Zaslúžený potlesk a obdiv divákov si vytancoval vo viacerých mestách tejto krajiny.

Všetkým ďakujeme za podporu.